KOÇAK PEYZAJ


 

Hakkımızda

Yeşil yaşamdır, insanların hayatlarını devam ettirdikleri ortamlarda olması gereken çok önemli ve değerli bir faktördür.
 

Bilinmekdedir ki, ağaçlar ve çiçekler insanların topluluk halinde yaşadıkları ortamlarda, insanlar üzerinde çok faydalı ve yararlı etkiler bırakmaktadır. Unutulmaması gereken diğer bir konu ise, ağaç ve çiçeklerin sadece insanlar üzerinde değil, tabiatın ekolojik dengesinin korunması konusunda da çok büyük bir faktör olduğudur.
 

Günümüzde, insanların yaşadıkları şehirlerde, betondan evler ve bloklar arasında yeşili ağacı ve doğayı ne kadar az görebildiğini düşünecek olursak, çevre düzenlemesinin ve peyzajın ne kadar önemli olduğunu net bir şekilde görebiliriz. Ağaçlar ve bitki örtüsü her zaman bulunduğu ortamı değiştirmiş ve bulunulan ortamı yaşanılacak bir hale getirmiştir.
 

Ağaçlar, bazı mevsimlerde kendilerini daha güzel gösterir ve Allah'ın onlara bahşettiği güzelliği cömertçe sergilerler. Doğanın gücü, bu şekilde insanları bir kez daha şaşırtır. İnsanların yaşaması gereken ortamlar, doğal ortamlar olmalıdır. Bu durum şehirlerde tam aksidir. Şehirlerde ağaçlar ve bitki örtüsü, köklerini beton ve demir yığınları arasına salarlar. Bu, onlar için zor ve kaygı verici bir görevdir.
 

Biz tüm bu söylenenlerden anlıyoruz ki, şehirlerde, kırsalda veya herhangi bir yerde ağaçlar, çiçekler ve bitki örtüsü, yaşam kalitesinin belirlenmesindeki en önemli etkenlerden bir tanesidir. Her adımında profesyonel bir firma olan Koçak peyzaj ; Kaliteyi daha da mükemmeleştirmeyi hedefleyerek 1997 yılında bu felsefe ile kurulmuş, yönetiminden personeline kadar en iyi hizmete odaklanmıştır. Çalışmanın aşka, işin sanata, sabrın istikrara, kararlılığın kaliteye, alışverişin dostluğa dönüştüğü yerde Koçak peyzaj, her zaman aynı çizgide sizlere hizmet vermeye devam edecektir...


İletişim

Telefon

312 334 55 82 - 533 481 88 04 - 535 593 94 83

Fax

312 334 85 80

Web

www.kocakpeyzaj.com

Anasayfa